Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Złożenie nowego komputera


anonimektakise

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Mam zamiar "złożyć" komputer. Prosiłbym was o pomoc w dobraniu kompatybilnych części. Otóż obrałem sobie na cel procka Intel Core i5-6600K - co o nim sądzicie? Pomoglibyście mi wybrać kompatybilne części do tego procesora? Mój budżet to maksymalnie 5 tysięcy, ale miło by było zmieścić się w 4 tysiącach, w co szczerze wątpię  :D Zestaw zamierzam zakupić jakoś w najbliższych paru tygodniach. Polecacie może jeszcze jakieś monitory w przystępnej cenie (mam na myśli do 500 zł)? Komputer ma służyć głównie do grania. Z góry dzięki wielkie za pomoc :)

Opublikowano

Jak poczekasz ~miesiac to dostaniesz gtx 1070 albo r9 490. Mozesz zostawic wszystko to co zlozyl @up i po prostu zmienic tylko karte graficzna. Dobrze ci radze poczekac ten miesiac bo nowe GPU zmiota stare z rynku i jest to aktualnie nieopłacalne skoro wychodza nowe GPU. Ale rob jak chcesz to tylko rada ode mnie.

Opublikowano

Kiedy kupujesz? Moze warto poczekac na nowe karty ale i tak http://www.morele.net/inventory/info/YgxOKe/ superzestaw, mega wydajny, ssd, bedzie rakieta https://www.morele.net/monitor-aoc-i2269vwm-579266/

Dziękuję Ci za złożenie komputera, mógłbym Ciebie poprosić o osobistą ocenę tej karty graficznej? :D

i5 6600K czyli zamierzasz podkręcać procesor?

Nie zamierzam podkręcać

Opublikowano

 

Kiedy kupujesz? Moze warto poczekac na nowe karty ale i tak http://www.morele.net/inventory/info/YgxOKe/ superzestaw, mega wydajny, ssd, bedzie rakieta https://www.morele.net/monitor-aoc-i2269vwm-579266/

Dziękuję Ci za złożenie komputera, mógłbym Ciebie poprosić o osobistą ocenę tej karty graficznej? :D

i5 6600K czyli zamierzasz podkręcać procesor?

Nie zamierzam podkręcać

 

 

To bierz i5-6500 . Ten z K jest do podkręcania, a to się wiąże z płytą główną za minimum 500 złotych i chłodzeniem. Ale jak ty nie zamierzasz podkręcać to 6500 wystarczy.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

 

Kiedy kupujesz? Moze warto poczekac na nowe karty ale i tak http://www.morele.net/inventory/info/YgxOKe/ superzestaw, mega wydajny, ssd, bedzie rakieta https://www.morele.net/monitor-aoc-i2269vwm-579266/

Dziękuję Ci za złożenie komputera, mógłbym Ciebie poprosić o osobistą ocenę tej karty graficznej? :D

i5 6600K czyli zamierzasz podkręcać procesor?

Nie zamierzam podkręcać

 

Czyli nie bierzemy sprzetu pod OC, wiec bedzie troche wiecej kasy na karte graficzna = czekaj na autorskie nowe karty, bo kupisz serio sobie sztosa. 

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...